0819R-78H
pregled izdelka
Številka dela: 0819R-78H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
Podatkovni listi: 0819R-78H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0819R-78H
Številka dela 0819R-78H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25544 pcs Podatkovni list 0819R-78H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0819R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0819R-78H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz
natančen opis 180µH Unshielded Molded Inductor 49mA 20 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 20 Ohm Max
Trenutna ocena 49mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0819R-76G
0819R-76G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
Na zalogi: 14479 pcs
Prenesi: 0819R-76G.pdf
RFQ
0819R-78J
0819R-78J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
Na zalogi: 30328 pcs
Prenesi: 0819R-78J.pdf
RFQ
0819R-76K
0819R-76K
Prenesi: 0819R-76K.pdf
0819R-78K
0819R-78K