0805-91NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805-91NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 91NH 400MA 480 MOHM
Podatkovni listi: 0805-91NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0805-91NJ
Številka dela 0805-91NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 91NH 400MA 480 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6413 pcs Podatkovni list 0805-91NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija 805
Ocene - Q @ Frek 65 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0805-91NJ TR 2000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz
Induktivnost 91nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.2GHz natančen opis 91nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 480 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max Trenutna ocena 400mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: THERMOFOX SHOULDER BAG
Na zalogi: 2851 pcs
Prenesi: 0805003.pdf
RFQ
0805-821J
0805-821J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM
Na zalogi: 4347 pcs
Prenesi: 0805-821J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: THERMOFOX MAGNETIC HOLDER
Prenesi: 0805008.pdf
0805-91NK
0805-91NK
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 91NH 400MA 480 MOHM
Prenesi: 0805-91NK.pdf
0805-821K
0805-821K
Prenesi: 0805-821K.pdf
Opis: THERMOFOX HARD TOP CASE
0805-82NJ
0805-82NJ
Opis: FIXED IND 82NH 400MA 420 MOHM
Prenesi: 0805-82NJ.pdf
Opis: THERMOFOX BELT CLIP
0805-8N2K
0805-8N2K
Opis: FIXED IND 8.2NH 600MA 120 MOHM
Prenesi: 0805-8N2K.pdf
0805-8N2J
0805-8N2J
Prenesi: 0805-8N2J.pdf
Opis: CONN ACC MARKER STRIP UNPRINTED
Prenesi: 0805-82NK.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%