0805-56NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805-56NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 500MA 340 MOHM
Podatkovni listi: 0805-56NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0805-56NJ
Številka dela 0805-56NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 500MA 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3544 pcs Podatkovni list 0805-56NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija 805
Ocene - Q @ Frek 60 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0805-56NJ TR 2000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz
Induktivnost 56nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.55GHz natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Trenutna ocena 500mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0805-621J
0805-621J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 620NH 210MA 2.2 OHM
Na zalogi: 5079 pcs
Prenesi: 0805-621J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 210MA 1.9 OHM
Na zalogi: 5582 pcs
Prenesi: 0805-561J.pdf
RFQ
0805-621K
0805-621K