0805-36NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805-36NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 36NH 500MA 270 MOHM
Podatkovni listi: 0805-36NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0805-36NJ
Številka dela 0805-36NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 36NH 500MA 270 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5853 pcs Podatkovni list 0805-36NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija 805
Ocene - Q @ Frek 55 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0805-36NJ TR 2000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 36nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz natančen opis 36nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 270 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Trenutna ocena 500mA