0805-10NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805-10NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 0805-10NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0805-10NJ
Številka dela 0805-10NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6022 pcs Podatkovni list 0805-10NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija 805
Ocene - Q @ Frek 60 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0805-10NJ TR 2000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 10nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.2GHz natančen opis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 600mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0805-121J
0805-121J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 400MA 510 MOHM
Na zalogi: 3095 pcs
Prenesi: 0805-121J.pdf
RFQ
0805 030 S3B0 271 KLF
0805 030 S3B0 271 KLF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP CER 270PF S3B
Na zalogi: 6941 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 400MA 460 MOHM
Prenesi: 0805-101J.pdf
0805-121K
0805-121K
Prenesi: 0805-121K.pdf
0805-10NK
0805-10NK
Opis: FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM
Prenesi: 0805-10NK.pdf
Opis: FIXED IND 110NH 400MA 480 MOHM
Prenesi: 0805-111K.pdf
0805 030 S3B0 331 K
0805 030 S3B0 331 K
Opis: CAP CER 330PF S3B
Prenesi:
0805-12NJ
0805-12NJ
Opis: FIXED IND 12NH 600MA 150 MOHM
Prenesi: 0805-12NJ.pdf
Opis: CAP CER 270PF S3B
Opis: CAP CER 330PF S3B
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%