0402-2N2K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402-2N2K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM
Podatkovni listi: 0402-2N2K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0402-2N2K
Številka dela 0402-2N2K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3444 pcs Podatkovni list 0402-2N2K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
Ščitenje Unshielded Serija 402
Ocene - Q @ Frek 19 @ 250MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0402-2N2K TR 4000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 2.2nH Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 6GHz natančen opis 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 960mA 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 960mA