FDMC013P030Z
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC013P030Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDMC013P030Z
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CHANNEL 30V 54A 8MLP
Podatkovni listi: FDMC013P030Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDMC013P030Z
Številka dela FDMC013P030Z Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CHANNEL 30V 54A 8MLP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31009 pcs Podatkovni list FDMC013P030Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-MLP (3.3x3.3)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 14A, 10V
Odmik moči (maks.) 30W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerWDFN Druga imena FDMC013P030ZOSCT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5785pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 135nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis P-Channel 30V 54A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount 8-MLP (3.3x3.3) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 54A (Tc)