8EWS16STRL
Vishay Semiconductor Diodes Division
8EWS16STRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8EWS16STRL
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1.6KV 8A DPAK
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 8EWS16STRL
Številka dela 8EWS16STRL Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE GEN PURP 1.6KV 8A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3712 pcs Podatkovni list
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 8A
Napetost - razčlenitev D-PAK (TO-252AA) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Povratni čas obnovitve (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena VS-8EWS16STRL
VS-8EWS16STRL-ND
VS8EWS16STRL
VS8EWS16STRL-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 8EWS16STRL
Razširjen opis Diode Standard 1600V (1.6kV) 8A Surface Mount D-PAK (TO-252AA) Konfiguracija diode 50µA @ 1600V
Opis DIODE GEN PURP 1.6KV 8A DPAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.1V @ 8A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 1600V (1.6kV) Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C