SHIPLBL-059-50
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SHIPLBL-059-50
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka LABEL SHIPPING 1"X0.5" 50PC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SHIPLBL-059-50
Številka dela SHIPLBL-059-50 Proizvajalec 3M
Opis LABEL SHIPPING 1"X0.5" 50PC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44314 pcs Podatkovni list
Tip Label Serija -
Pakiranje Roll Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta nalepke Shipping Velikost oznake 1.00" L x 0.50" W (25.4mm x 12.7mm)