PK10-120P-R-DA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PK10-120P-R-DA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 120POS 1MM R/A SMD
Podatkovni listi: PK10-120P-R-DA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PK10-120P-R-DA
Številka dela PK10-120P-R-DA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 120POS 1MM R/A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13848 pcs Podatkovni list PK10-120P-R-DA.pdf
Serija Pak 10, PK10 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051119912302
Število vrstic 2 Število pozicij 120
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.189" (4.80mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 120 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino 2.00µin (0.051µm)