PK10-030S-R-DA
3M3M
PK10-030S-R-DA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PK10-030S-R-DA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 30POS VERT 1MM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PK10-030S-R-DA
Številka dela PK10-030S-R-DA Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 30POS VERT 1MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25032 pcs Podatkovni list
Serija Pak 10, PK10 RoHS Status Bulk
Druga imena 0-00-51111-74116-0
PK10030SRDA
Število vrstic 2
Število pozicij 30 Število vodnikov 0.039" (1.00mm)
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca PK10-030S-R-DA Dolžina - objava (parjenje) -
Višina nad ploščo 0.189" (4.80mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Razširjen opis 30 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Opis CONN SOCKET 30POS VERT 1MM SMD