P50LE-100P1-R1-TGF
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50LE-100P1-R1-TGF
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 100POS STR .050" GO
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije P50LE-100P1-R1-TGF
Številka dela P50LE-100P1-R1-TGF Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 100POS STR .050" GO Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4995 pcs Podatkovni list
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 04801146860
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 100
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.197" (5.00mm) Barva izolacije Brown
Ingress Protection - Lastnosti Board Lock
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole 100 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 0.5A Vrsta kontakta Center Strip Contact
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -