P50LE-060P1-R1-DA
3M3M
P50LE-060P1-R1-DA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50LE-060P1-R1-DA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 60POS STR .050" GOLD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P50LE-060P1-R1-DA
Številka dela P50LE-060P1-R1-DA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 60POS STR .050" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22711 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Pak 50, P50LE Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 0-00-51111-74103-0
P50LE060P1R1DA
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 60
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.197" (5.00mm) Barva izolacije Brown
Ingress Protection - Lastnosti Board Lock
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole 60 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 0.5A Vrsta kontakta Center Strip Contact
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -