P50-068P-R1-TG
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50-068P-R1-TG
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 68POS STR .050" GOL
Podatkovni listi: P50-068P-R1-TG.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije P50-068P-R1-TG
Številka dela P50-068P-R1-TG Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 68POS STR .050" GOL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6184 pcs Podatkovni list P50-068P-R1-TG.pdf
Serija Pak 50, P50 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 15000754604
Število vrstic 2 Število pozicij 68
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.530" (13.45mm) Lastnosti Board Lock
natančen opis 68 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)