P50-052P-R1-EA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50-052P-R1-EA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 52POS .050" STR PCB
Podatkovni listi: P50-052P-R1-EA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
209 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P50-052P-R1-EA
Številka dela P50-052P-R1-EA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 52POS .050" STR PCB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16594 pcs Podatkovni list P50-052P-R1-EA.pdf
Serija Pak 50, P50 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051115600173
Število vrstic 2 Število pozicij 52
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.421" (10.70mm) Lastnosti Board Lock, Flange
natančen opis 52 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)