P50-034P-R1-EA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50-034P-R1-EA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 34POS STR .050" GLD
Podatkovni listi: P50-034P-R1-EA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P50-034P-R1-EA
Številka dela P50-034P-R1-EA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 34POS STR .050" GLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23075 pcs Podatkovni list P50-034P-R1-EA.pdf
Serija Pak 50, P50 RoHS Status Bulk
Druga imena 80000922486 Število vrstic 2
Število pozicij 34 Število vodnikov 0.050" (1.27mm)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca P50-034P-R1-EA Dolžina - objava (parjenje) -
Višina nad ploščo 0.421" (10.70mm) Lastnosti Board Lock, Flange
Razširjen opis 34 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Opis CONN PLUG 34POS STR .050" GLD