N7E50-R516RA-50
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N7E50-R516RA-50
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Podatkovni listi: 1.N7E50-R516RA-50.pdf2.N7E50-R516RA-50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije N7E50-R516RA-50
Številka dela N7E50-R516RA-50 Proizvajalec 3M
Opis CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4903 pcs Podatkovni list 1.N7E50-R516RA-50.pdf2.N7E50-R516RA-50.pdf
Serija 7E50 Pakiranje Tray
Druga imena 05111166270
SE008026020
Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Montažna funkcija Reverse - Bottom
Vstavitev, način odstranjevanja Push In, Pull Out Višina nad ploščo 0.341" (8.65mm)
Lastnosti Board Guide, Card Guide Stran izmetača -
natančen opis 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino 15.0µin (0.38µm)