MP2-R300-51P1-TR30
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2-R300-51P1-TR30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN INV SOCKET 2-FB 300POS 5ROW
Podatkovni listi: 1.MP2-R300-51P1-TR30.pdf2.MP2-R300-51P1-TR30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-R300-51P1-TR30
Številka dela MP2-R300-51P1-TR30 Proizvajalec 3M
Opis CONN INV SOCKET 2-FB 300POS 5ROW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2892 pcs Podatkovni list 1.MP2-R300-51P1-TR30.pdf2.MP2-R300-51P1-TR30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena 04801141199
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 300
Število stolpcev - Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Inverse Trenutna ocena 1.5A