MP2-R120-51P1-LR
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2-R120-51P1-LR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 120POS 5ROW GOLD
Podatkovni listi: 1.MP2-R120-51P1-LR.pdf2.MP2-R120-51P1-LR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-R120-51P1-LR
Številka dela MP2-R120-51P1-LR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 120POS 5ROW GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6903 pcs Podatkovni list 1.MP2-R120-51P1-LR.pdf2.MP2-R120-51P1-LR.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051119934809
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 120
Število stolpcev - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Inverse
Trenutna ocena 1.5A Kontaktni obrazec, tipičen -