HDC-R200-41S1-HM
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDC-R200-41S1-HM
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 200POS 4ROW VERT
Podatkovni listi: HDC-R200-41S1-HM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
126 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDC-R200-41S1-HM
Številka dela HDC-R200-41S1-HM Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 200POS 4ROW VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1764 pcs Podatkovni list HDC-R200-41S1-HM.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija HDC (High Density Connector) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051119903386
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 4
Število naloženih pozicij All Število pozicij 200
Število stolpcev - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Trenutna ocena 3A Kontaktni obrazec, tipičen -