HDC-R128-41P2-TG30
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDC-R128-41P2-TG30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 128POS R/A 4ROW GOLD
Podatkovni listi: HDC-R128-41P2-TG30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HDC-R128-41P2-TG30
Številka dela HDC-R128-41P2-TG30 Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 128POS R/A 4ROW GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6144 pcs Podatkovni list HDC-R128-41P2-TG30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija HDC (High Density Connector) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051111570241
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 4
Število naloženih pozicij All Število pozicij 128
Število stolpcev - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Trenutna ocena 3A Kontaktni obrazec, tipičen -