FDI14-250C
3M3M
FDI14-250C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDI14-250C
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Podatkovni listi: FDI14-250C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FDI14-250C
Številka dela FDI14-250C Proizvajalec 3M
Opis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6549 pcs Podatkovni list FDI14-250C.pdf
Žični merilnik 14-16 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Highland™ Pakiranje Bulk
Druga imena 054007-70217
FDI14250C
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - na splošno 0.870" (22.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer izolacije 0.145" (3.68mm)
Izolacija Fully Insulated Spol Female
Lastnosti Butted Seam natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated