929984-01-24-RK
pregled izdelka
Številka dela: 929984-01-24-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN RCPT 24POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 929984-01-24-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929984-01-24-RK
Številka dela 929984-01-24-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN RCPT 24POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41824 pcs Podatkovni list 929984-01-24-RK.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 05111166670
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 24
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.150" (3.81mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -
Podobni izdelki
929984-01-25-RK
929984-01-25-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RCPT 25POS STR .100" TIN
Na zalogi: 49293 pcs
Prenesi: 929984-01-25-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 22POS STR .100" TIN
Na zalogi: 44541 pcs
Prenesi: 929984-01-22-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN SOCKET 26POS STR .100" TIN
Prenesi: 929984-01-26.pdf
Opis: CONN SOCKET 21POS STR .100" TIN
Opis: CONN SOCKET 27POS STR .100" TIN
Prenesi: 929984-01-27.pdf
Opis: CONN SOCKET 25POS STR .100" TIN