929984-01-10-RK
3M3M
929984-01-10-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929984-01-10-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN RCPT 10POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 929984-01-10-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
432 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929984-01-10-RK
Številka dela 929984-01-10-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN RCPT 10POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61612 pcs Podatkovni list 929984-01-10-RK.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 05111166662
9299840110RK
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.150" (3.81mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
929984-01-11-RK
929984-01-11-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RCPT 11POS STR .100" TIN
Na zalogi: 79398 pcs
Prenesi: 929984-01-11-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RCPT 8POS STR .100" TIN
Na zalogi: 73187 pcs
Prenesi: 929984-01-08.pdf
RFQ
Prenesi: 929984-01-11.pdf
Opis: CONN RCPT 12POS STR .100" TIN