929974-01-25-RK
3M3M
929974-01-25-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929974-01-25-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN RECEPT .100 SNGL STR 25POS
Podatkovni listi: 929974-01-25-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929974-01-25-RK
Številka dela 929974-01-25-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN RECEPT .100 SNGL STR 25POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48002 pcs Podatkovni list 929974-01-25-RK.pdf
Voltage Rating 1500V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 929974E-01-25
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Višina izolacije 0.325" (8.25mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm)
Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm) Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije -
Podobni izdelki
929974-01-22-RK
929974-01-22-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS
Na zalogi: 50401 pcs
Prenesi: 929974-01-22-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 28POS
Na zalogi: 36826 pcs
Prenesi: 929974-01-28.pdf
RFQ
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 26POS
Prenesi: 929974-01-26-RK.pdf
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 24POS
Prenesi: 929974-01-24.pdf
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 27POS