929835-01-28-RK
3M3M
929835-01-28-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929835-01-28-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 28POS
Podatkovni listi: 1.929835-01-28-RK.pdf2.929835-01-28-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929835-01-28-RK
Številka dela 929835-01-28-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 28POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55944 pcs Podatkovni list 1.929835-01-28-RK.pdf2.929835-01-28-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.110" (2.79mm) Druga imena 5111194085
9298350128RK
929835E-01-28
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 28 Število stikov -
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca 929835-01-28-RK
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 28 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 28POS
Trenutna ocena 2.5A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.235" (5.97mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm) Stik s koncem - parjenje 0.115" (2.92mm)
Vrsta priključka Header, Breakaway Dejanski premer Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 26POS
Na zalogi: 44458 pcs
Prenesi: 929835-01-26.pdf
RFQ
929835-01-27-RK
929835-01-27-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 27POS
Na zalogi: 66860 pcs
Prenesi: 929835-01-27-RK.pdf
RFQ
Prenesi: 929835-01-26-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 31POS
Prenesi: 929835-01-31.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 29POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 30POS