929835-01-23-RK
3M3M
929835-01-23-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929835-01-23-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS
Podatkovni listi: 1.929835-01-23-RK.pdf2.929835-01-23-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929835-01-23-RK
Številka dela 929835-01-23-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75246 pcs Podatkovni list 1.929835-01-23-RK.pdf2.929835-01-23-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk