929834-08-36-RK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-08-36-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 36POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929834-08-36-RK.pdf2.929834-08-36-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-08-36-RK
Številka dela 929834-08-36-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 36POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52564 pcs Podatkovni list 1.929834-08-36-RK.pdf2.929834-08-36-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.645" (16.38mm) Druga imena 05111166447
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 36
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.310" (7.87mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 1POS
Na zalogi: 234264 pcs
Prenesi: 929835-01-01.pdf
RFQ
929834-09-36-RK
929834-09-36-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 36POS STR .100" TIN
Na zalogi: 78578 pcs
Prenesi: 929834-09-36-RK.pdf
RFQ
Prenesi: 929834-07-36-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 34POS
Prenesi: 929834-07-34.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 2POS
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 36POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%