929834-07-27-RK
3M3M
929834-07-27-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-07-27-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 27POS
Podatkovni listi: 1.929834-07-27-RK.pdf2.929834-07-27-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-07-27-RK
Številka dela 929834-07-27-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 27POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39476 pcs Podatkovni list 1.929834-07-27-RK.pdf2.929834-07-27-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.245" (31.62mm) Druga imena 00076308043865
3M156874-27
929834-07-27-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 27
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 27 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.910" (23.11mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)
Podobni izdelki
929834-07-26-RK
929834-07-26-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 26POS
Na zalogi: 34009 pcs
Prenesi: 929834-07-26-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Na zalogi: 31218 pcs
Prenesi: 929834-07-26.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS
Prenesi: 929834-07-25.pdf
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 24POS
Prenesi: 929834-07-24-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 28POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 27POS
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 29POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 30POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%