929834-01-27-RK
3M3M
929834-01-27-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-01-27-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 27POS SNGL .100 STR
Podatkovni listi: 1.929834-01-27-RK.pdf2.929834-01-27-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-01-27-RK
Številka dela 929834-01-27-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 27POS SNGL .100 STR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77334 pcs Podatkovni list 1.929834-01-27-RK.pdf2.929834-01-27-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk