929834-01-13-RK
3M3M
929834-01-13-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-01-13-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 13POS SNGL .100 STR
Podatkovni listi: 1.929834-01-13-RK.pdf2.929834-01-13-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-01-13-RK
Številka dela 929834-01-13-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 13POS SNGL .100 STR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127209 pcs Podatkovni list 1.929834-01-13-RK.pdf2.929834-01-13-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.110" (2.79mm) Druga imena 929834-01-13
929834-01-13-ND
929834E-01-13
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 13 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca 929834-01-13-RK Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material Tin Višina izolacije 0.445" (11.30mm)
Lastnosti - Razširjen opis 13 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Opis CONN HEADER 13POS SNGL .100 STR Trenutna ocena 2.5A
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post 0.235" (5.97mm)
Končna debelina - parjenje Tin Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm)
Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm) Vrsta priključka Header, Breakaway
Dejanski premer Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 15POS SNGL .100 STR
Na zalogi: 101475 pcs
Prenesi: 929834-01-15.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 11POS SNGL .100 STR
Na zalogi: 129384 pcs
Prenesi: 929834-01-11.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 13POS SNGL .100 STR
929834-01-15-RK
929834-01-15-RK
Prenesi: 929834-01-15-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 17POS SNGL .100 STR
Opis: CONN HEADER 12POS SNGL .100 STR
Opis: CONN HEADER 14POS SNGL .100 STR
Prenesi: 929834-01-14-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 16POS SNGL .100 STR