929800-01-20-RK
3M3M
929800-01-20-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929800-01-20-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 20POS .100" TIN
Podatkovni listi: 929800-01-20-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929800-01-20-RK
Številka dela 929800-01-20-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 20POS .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6821 pcs Podatkovni list 929800-01-20-RK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.318" (8.08mm) Druga imena 00076308038496
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.115" (2.92mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.093" (2.36mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
929800-01-19-RK
929800-01-19-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 19POS .100" TIN
Na zalogi: 4807 pcs
Prenesi: 929800-01-19-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 21POS .100" TIN
Na zalogi: 3456 pcs
Prenesi: 929800-01-21.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 18POS .100" TIN
Prenesi: 929800-01-18.pdf
Opis: CONN HEADER 23POS .100" TIN
Opis: CONN HEADER 22POS .100" TIN
Prenesi: 929800-01-22-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 20POS .100" TIN
Opis: CONN HEADER 17POS .100" TIN
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%