929800-01-12-RK
3M3M
929800-01-12-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929800-01-12-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 12POS .100" TIN
Podatkovni listi: 929800-01-12-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929800-01-12-RK
Številka dela 929800-01-12-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 12POS .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6598 pcs Podatkovni list 929800-01-12-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.318" (8.08mm) Druga imena 00076308026752
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 12
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.115" (2.92mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.093" (2.36mm)
Podobni izdelki
929800-01-10-RK
929800-01-10-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 10POS .100" TIN
Na zalogi: 4087 pcs
Prenesi: 929800-01-10-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 13POS .100" TIN