929730-01-22-RK
3M3M
929730-01-22-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929730-01-22-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 22POS R/A .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929730-01-22-RK.pdf2.929730-01-22-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929730-01-22-RK
Številka dela 929730-01-22-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 22POS R/A .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58549 pcs Podatkovni list 1.929730-01-22-RK.pdf2.929730-01-22-RK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 00076308036928
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 22
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.115" (2.92mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
929730-01-23-RK
929730-01-23-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 23POS R/A .100" TIN
Na zalogi: 60338 pcs
Prenesi: 929730-01-23-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 25POS R/A .100" TIN
Na zalogi: 59527 pcs
Prenesi: 929730-01-25-RK.pdf
RFQ
Prenesi: 929730-01-23.pdf
Opis: CONN HEADER 20POS R/A .100" TIN
Opis: CONN HEADER 22POS R/A .100" TIN
Prenesi: 929730-01-22.pdf