929700-11-35-RK
3M3M
929700-11-35-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929700-11-35-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 35POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929700-11-35-RK.pdf2.929700-11-35-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929700-11-35-RK
Številka dela 929700-11-35-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 35POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32207 pcs Podatkovni list 1.929700-11-35-RK.pdf2.929700-11-35-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.543" (13.80mm) Druga imena 3M156409-35
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 35
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 35 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)
Podobni izdelki
929705-01-01-I
929705-01-01-I
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 1POS STR .100" GOLD
Na zalogi: 99203 pcs
Prenesi: 929705-01-01-I.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 34POS STR .100" TIN
Na zalogi: 37354 pcs
Prenesi: 929700-11-34.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 35POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-11-35.pdf
929705-01-02-EU
929705-01-02-EU
Opis: CONN HEADER 2POS STR .100" GOLD
Prenesi: 929705-01-02-EU.pdf
Opis: HEADER BREAKABLE 36 POS .318 TIN
929700-11-36-RK
929700-11-36-RK
Opis: CONN HEADER 36POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-11-36-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 33POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-11-33-RK.pdf