929700-08-13-RK
3M3M
929700-08-13-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929700-08-13-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 13POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929700-08-13-RK.pdf2.929700-08-13-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929700-08-13-RK
Številka dela 929700-08-13-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 13POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70755 pcs Podatkovni list 1.929700-08-13-RK.pdf2.929700-08-13-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.728" (18.49mm) Druga imena 3M156853-13
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 13
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 13 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.310" (7.87mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)