929700-06-17-RK
3M3M
929700-06-17-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929700-06-17-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 17POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929700-06-17-RK.pdf2.929700-06-17-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929700-06-17-RK
Številka dela 929700-06-17-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 17POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58249 pcs Podatkovni list 1.929700-06-17-RK.pdf2.929700-06-17-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.128" (28.65mm) Druga imena 3M156852-17
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 17
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 17 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.710" (18.03mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 18POS STR .100" TIN
Na zalogi: 42131 pcs
Prenesi: 929700-06-18.pdf
RFQ
929700-06-20-RK
929700-06-20-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 20POS STR .100" TIN
Na zalogi: 47709 pcs
Prenesi: 929700-06-20-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 15POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-06-15.pdf
Opis: CONN HEADER 14POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-06-14-RK.pdf