929700-01-17-RK
3M3M
929700-01-17-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929700-01-17-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 17POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929700-01-17-RK.pdf2.929700-01-17-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929700-01-17-RK
Številka dela 929700-01-17-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 17POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68917 pcs Podatkovni list 1.929700-01-17-RK.pdf2.929700-01-17-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.528" (13.42mm) Druga imena 00076308029135
3M156408-17
929700-01-17-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 17
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 17 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 16POS STR .100" TIN
Na zalogi: 65528 pcs
Prenesi: 929700-01-16.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 15POS STR .100" TIN
Na zalogi: 63423 pcs
Prenesi: 929700-01-15.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 17POS STR .100" TIN
929700-01-19-RK
929700-01-19-RK
Opis: CONN HEADER 19POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-01-19-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 18POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-01-18-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 20POS STR .100" TIN
Opis: CONN HEADER 14POS STR .100" TIN
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%