929500-01-36-RK
3M3M
929500-01-36-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929500-01-36-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 36POS
Podatkovni listi: 1.929500-01-36-RK.pdf2.929500-01-36-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929500-01-36-RK
Številka dela 929500-01-36-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 36POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41758 pcs Podatkovni list 1.929500-01-36-RK.pdf2.929500-01-36-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 5111166365
9295000136RK
929500E-01-36
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 36
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.110" (2.79mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.295" (7.49mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Podobni izdelki
929500-01-35-RK
929500-01-35-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 35POS
Na zalogi: 45337 pcs
Prenesi: 929500-01-35-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: 2X 3P JUN POW TIMGH
Na zalogi: 146078 pcs
Prenesi: 929504-2.pdf
RFQ
Opis: 2X 7P JUN POW TIMGH
Prenesi: 929504-5.pdf
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 36POS
Opis: CONN MALE TAB HSG 0.187 2POS
Opis: 2X 2P JUN POW TIMGH
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 34POS
Prenesi: 929500-01-34-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 33POS
Opis: CONN RECEPT 10POS JR POWER TIMER
Opis: 2X 4P JUN POW TIMGH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%