929500-01-08-RK
3M3M
929500-01-08-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929500-01-08-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 8POS
Podatkovni listi: 1.929500-01-08-RK.pdf2.929500-01-08-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929500-01-08-RK
Številka dela 929500-01-08-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 8POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120170 pcs Podatkovni list 1.929500-01-08-RK.pdf2.929500-01-08-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.130" (3.30mm) Druga imena 929500E-01-08
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 8 Število stikov -
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca 929500-01-08-RK
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 8 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 8POS
Trenutna ocena 2.5A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.295" (7.49mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm) Stik s koncem - parjenje 0.110" (2.79mm)
Vrsta priključka Header, Breakaway Dejanski premer Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
929500-01-07-RK
929500-01-07-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS
Na zalogi: 133882 pcs
Prenesi: 929500-01-07-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 11POS
Na zalogi: 86736 pcs
Prenesi: 929500-01-11.pdf
RFQ
Prenesi: 929500-01-11-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 6POS
Prenesi: 929500-01-06.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 10POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 8POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 9POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 5POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%