929500-01-03-RK
3M3M
929500-01-03-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929500-01-03-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 3POS
Podatkovni listi: 1.929500-01-03-RK.pdf2.929500-01-03-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929500-01-03-RK
Številka dela 929500-01-03-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 3POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184517 pcs Podatkovni list 1.929500-01-03-RK.pdf2.929500-01-03-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 5111166364
9295000103RK
929500E-01-03
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 3
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Višina izolacije 0.110" (2.79mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 2.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.295" (7.49mm) Stik s fino debelino - post -
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 5POS
Na zalogi: 143196 pcs
Prenesi: 929500-01-05.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 3POS