929400-01-31-RK
3M3M
929400-01-31-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929400-01-31-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS
Podatkovni listi: 1.929400-01-31-RK.pdf2.929400-01-31-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929400-01-31-RK
Številka dela 929400-01-31-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60522 pcs Podatkovni list 1.929400-01-31-RK.pdf2.929400-01-31-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.130" (3.30mm) Druga imena 929400E-01-31
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 31 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca 929400-01-31-RK
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije 0.535" (13.59mm) Lastnosti -
Razširjen opis 31 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS
Trenutna ocena 2.5A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.295" (7.49mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm) Stik s koncem - parjenje 0.110" (2.79mm)