MPS-032TSTP0
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPS-032TSTP0
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka SEN T-SLOT CYLINDER 32MM M8
Podatkovni listi:
Stanje zalog 303 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPS-032TSTP0
Številka dela MPS-032TSTP0 Proizvajalec N/A
Opis SEN T-SLOT CYLINDER 32MM M8 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 303 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 15 V ~ 30 V Tip Switch
Sklop zaključka Cable with Connector Serija -
Paket / primer Cylinder Vrsta izhoda Analog
Druga imena 1045666
delovna temperatura -20°C ~ 70°C