ZXMN10A11KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11KTC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZXMN10A11KTC
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK
Podatkovni listi: ZXMN10A11KTC.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS skladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZXMN10A11KTC
Številka dela ZXMN10A11KTC Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS skladen
Količina na voljo 257557 pcs Podatkovni list ZXMN10A11KTC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-252-2
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.11W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena ZXMN10A11KTC-ND
ZXMN10A11KTCDITR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 274pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.4nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 6V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 2.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-2 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta)