SBRT2U45LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBRT2U45LP-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 45V 2A 3DFN
Podatkovni listi: SBRT2U45LP-7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBRT2U45LP-7
Številka dela SBRT2U45LP-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 45V 2A 3DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 451227 pcs Podatkovni list SBRT2U45LP-7.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja X1-DFN1411-3 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-UDFN Druga imena SBRT2U45LP-7DI
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Super Barrier natančen opis Diode Super Barrier 45V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 45V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SBRT2U45LP-7
SBRT2U45LP-7
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SBR 45V 2A 3DFN