DMN4026SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN4026SSDQ-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMN4026SSDQ-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
Podatkovni listi: DMN4026SSDQ-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DMN4026SSDQ-13
Številka dela DMN4026SSDQ-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128549 pcs Podatkovni list DMN4026SSDQ-13.pdf
Napetost - preskus 1060pF @ 20V Napetost - razčlenitev 8-SO
Vgs (th) (Max) @ Id 24 mOhm @ 6A, 10V Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Rds On (Max) @ Id, Vgs 7A
Moč - maks 1.3W Polarizacija 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena DMN4026SSDQ-13DIDKR
DMN4026SSDQ-13DKR
DMN4026SSDQ-13DKR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca DMN4026SSDQ-13 Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 19.1nC @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 3V @ 250µA Funkcija FET 2 N-Channel (Dual)
Razširjen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 7A 1.3W Surface Mount 8-SO Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) Logic Level Gate
Opis MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40V