DDZ10BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ10BQ-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDZ10BQ-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER SOD123
Podatkovni listi: DDZ10BQ-7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDZ10BQ-7
Številka dela DDZ10BQ-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER SOD123 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1679578 pcs Podatkovni list DDZ10BQ-7.pdf
Napetost - izolacija 8 Ohm Napetost - razčlenitev SOD-123
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 310mW Polarizacija SOD-123
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca DDZ10BQ-7
Impedanca (Max) (Zzt) 9.66V Razširjen opis Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±3% Konfiguracija diode 100nA @ 8V
Opis DIODE ZENER SOD123 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 900mV @ 10mA