BZX84B6V2-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B6V2-7-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84B6V2-7-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
Podatkovni listi: BZX84B6V2-7-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84B6V2-7-F
Številka dela BZX84B6V2-7-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2837906 pcs Podatkovni list BZX84B6V2-7-F.pdf
Napetost - izolacija 10 Ohm Napetost - razčlenitev SOT-23
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 300mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena BZX84B6V2-7-FDI
BZX84B6V2-7-FDI-ND
BZX84B6V2-7-FDITR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca BZX84B6V2-7-F Impedanca (Max) (Zzt) 6.2V
Razširjen opis Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Konfiguracija diode 3µA @ 4V Opis DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 900mV @ 10mA